- XXXIV. MEĐUNARODNO PRVENSTVO HRVATSKE U DALJINSKOM PLIVANJU -
- XVIII. DRŽAVNO PRVENSTVO U DALJINSKOM PLIVANJU -
- "FAROS MARATON 2009." [Stari Grad - Faros, 29.08.2009.] -

- REZULTATI (16.000 m) -

CRO CUP 2009

» plivači ...
» plivačice ...
- PLIVAČI -

RANK

NAME

NATIONALITY

TIME

1.     

ALEXANDER STUDZINSKI

GERMANY

3:01:55-NR

2.     

VLADIMIR DYATCHINE

RUSSIA

3:03:38

3.     

LOIC BRANDA

FRANCE

3:08:01

4.     

ROK KERIN

SLOVENIA

3:10:53

5.      

VALERIO CLERI

ITALY

3:12:32

6.      

EVGENIJ POP ACEV

MACEDONIA

3:12:43

7.      

GAŠPER BOHINC

SLOVENIA

3:18:43

8.      

JOSIP SOLDO         (1*)       

CROATIA

3:21:23

9.      

DAAN GLORIE

NETHERLANDS

3:21:33

10.   

MATTHIAS SCHWEINZER

AUSTRIA

3:22:34

11.   

MARIN MILAN         (2*)     

CROATIA

3:23:09

12.   

MICHAL SKORDZKI  

POLAND

3:25:28

13.   

VID VELIČKOVIĆ      

SLOVENIA

3:34:42

14.   

TOMISLAV SOLDO    (3*)

CROATIA

3:37:54

15.   

ROKO ČOPAC          (4*)

CROATIA

3:38:22

16.   

STIPE IVANDA        (5*)

CROATIA

3:38:49

17.   

GIOVANNI RICCI

ITALY

3:47:47

18   

IVAN PAŽANIN        (6*)

CROATIA

3:48:47

19   

VASO VULIN           (7*)

CROATIA

3:56:45

20 

BALASZ CSELENYI

HUNGARY

4:15:15

21 

DRAŽEN ADŽIĆ       (8*)

CROATIA

4:15:28

22 

MARKO RAFAJ        (9*)

CROATIA

4:18:08

23 

JASMIN GRAČANIN

SERBIA

4:33:22

24 

MARKO NARDELLI   (10*)

CROATIA

4:55:12

-- 

MARCOS DIAZ

DOMINICAN REPUBLIC

DNF

(kratice: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10* = plasman na Prvenstvu Hrvatske)
- PLIVAČICE -
 
(kratice:

RANK

NAME

NATIONALITY

TIME

1.

ANNA UVAROVA

RUSSIA

3:18:44

2.

KARLA ŠITIĆ         (1*)

CROATIA

3:21:35

3.

EKATERINA ZHDANOVA

RUSSIA

3:25:54

4.

EVELIEN SOHL

NETHERLANDS

3:33:46

5.

ASA NEIJ             

NETHERLANDS

3:41:43

6.

IVANA ŠITIĆ         (2*)

CROATIA

3:48:51

7.

JELENA DEDAJIĆ

MONTENEGRO

3:53:54

8.

DINA LEVAČIĆ       (3*)

CROATIA

3:55:23

9.

IRENE VAN DER LAAN

NETHERLANDS

3:57:56

10.

HANA NOVAKOVA

CZECH

4:03:22

11.

PAULA KLUNIĆ       (4*)    

CROATIA

4:16:01

12.

JULIJA KORDIĆ       (5*)

CROATIA

4:40:13

(kratice: 1,2,3,4,5* = plasman na Prvenstvu Hrvatske)