search


Naziv događanja Broj licence Ime i prezime plivača Spol Datum rođenja Naziv kluba

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

430 Aljoša Pribac M 03.09.1975 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

429 Andrej Pribac M 03.09.1975 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

286 Antonia Buličić Ž 31.03.2001 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

114 Boris Korbar M 10.03.1961 KDP “BERISLAV GAUŠ” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

426 Dalen Jahić M 23.05.2005 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

520 Damian Gardašanić M 06.06.2004 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

517 Dina Volarević Ž 19.01.2006 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

622 Domagoj Boroša M 28.04.2005 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

599 Domina Žure Ž 02.10.2007 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

1 Dražen Adžić M 10.05.1971 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

595 Duje Šarić M 20.05.1996 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

495 Đivo Damić M 27.06.2002 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

410 Ema Krstić Ž 12.03.2006 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

521 Fabian Gardašanić M 24.11.2006 KDP “PRIMORJE” Rijeka

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

401 Grgo Mujan M 07.04.1999 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

516 Ivan Branimir Kukoč M 28.05.2007 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

456 Ivan Busatto M 11.03.2004 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

478 Jakov Igrec M 18.03.2002 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

23 Karla Šitić Ž 06.05.1992 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

518 Laura Vrdoljak Ž 14.06.2005 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

556 Luna Grubišić Ž 13.11.2006 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

492 Magdalena Petrić Ž 14.07.2006 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

590 Maj Pribac M 30.01.2006 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

482 Marco Urbani M 26.02.1987 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

563 Marija Kuman Ž 26.02.2005 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

515 Marin Krešimir Kukoč M 28.05.2007 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

473 Matea Sumajstorčić Ž 05.04.1999 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

564 Niko Balenta M 05.04.2005 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

420 Niko Vlatković M 29.04.1984 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

604 Pero Gvozdenica M 02.10.1978 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

364 Petar Matić M 05.10.1981 KDP “POŠK” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

377 Piero Vallon M 12.06.1969 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

490 Rita Herceg Ž 27.08.2007 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

506 Robert Povšić M 04.07.1981 KDPSR “POREČ” Poreč

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

592 Rosario Cuce M 07.09.1955 KDP “SPLIT” Split

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

585 Tia Batinić Ž 08.07.2008 KDP "DONAT" Zadar

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

605 Vito Lončarić M 11.07.2005 HAKDP “MLADOST” Zagreb

PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE
10. CRO CUP

40 Željko Sušek M 06.05.1952 KDPSR “POREČ” Poreč